Fy meg; jeg har jo helt glemt å skrive etter helgens kurs oppe i vakre Gudbrandsdalen!! Kjørte oppover til Vinstra på fredag; det er en vakker kjøretur. Litt slitsomt etter en lang arbeidsuke, men men… Jeg bodde hos ToveB hele helgen; takk for gjestfriheten din Tove 🙂
Kjørte ett agility kurs med veldig blandete ekvipasjer; der var alt fra den pur unge nybegynnerhunden til aktiv konkurranseekvipasje. Men vi klarte å balansere det så de fikk noe å jobbe med etter kvalifikasjoner hele gjengen. Jeg storkoser meg hos dem, og det blir mang en hjertens god latter.
Takk for meg 😉
Vi storkoste oss tilbake! Gleder oss masse til februar!!! Startet på porsjekt «musematte» i går, så nå får vi se om det blir litt skikk på opp-feltene våre! Takk for denne gang!