Vi trener ofte faktisk.
Ute! Vi har trent ute i en måned nå 🙂
Vi nyter det 🙂
Vi trener flere ganger pr uke og i dag har jeg hatt den luksusen av å trene en formiddag – på en hverdag. Fantastisk. Det blir mulighet for flere formiddagstreninger i noen uker til fremover til jeg starter på den nye jobben i mai.
Liz og Mie er superflinke og blir perfeksjonert i disse små detaljene som betyr så mye. Jeg perfeksjonerer meg selv på timing. Og enda mere timing. Vi driller krappe svinger. Liz øver på å la pinnene ligge på plass og Mie jobber knallhardt med å klare å være stille på banen … Hehe, ikke helt lett det. Men det kommer seg gradvis 🙂 Jeg orker ikke å ha en gneldrebikkje med meg på banen så jeg har nulltoleranse på bjeffing. Strengt synes du? Jo, men det var det med å være konsekvent da… Den lille damen har tatt poenget og leverer meg stadig flere hele løp uten en lyd 🙂 Og da er jeg strålende fornøyd.
Gleder meg til neste trening 🙂
…ja, jeg vet at det er noen av dere som synes at blogginnlegg uten film og bilder er kjedelig – men det får ikke hjelpe 🙂
Høres deilig ut å trene ute 🙂
Høres deilig ut å trene ute!
Herlig å lese om trening selv om det ikke er bilder/video 🙂
En hel månad? Avundsjuk… nej då. 🙂
Så deilig med utetrening. Vi skal debutere med det i morgen, og det gleder vi oss til 🙂