Så var årets siste stevne gjennomført. Til Liz sin store sorg så var det bare Mie som fikk konkurrere denne helgen siden søndagen min var forbeholdt andre aktiviteter.
Dommer Jan Egil har hatt det artig (trur eg) da han lagde klasse3 banene for her var det MYE å jobbe med. Herlige baner hvor du måtte være PÅ absolutt hele veien 🙂 Så vi vet hva vi skal trene på fremover ja.
Mie_Hopp3_disk … Jeg holdt henne ikke godt nok etter slalåmen og hun tar starthinderet en gang til. Det var trangt der men ikke væree enn at det var mulig å løse bare man gjorde jobben godt nok 🙂
Mie_Agility3_disk … Makan, tror dere ikke hun tok starthindert en gang til enda en gang? Da vi kom ned fra stigen styrtet hun rett frem med ett digert glis!!! Men vi klarte starten og det er jeg strålende fornøyd med 🙂
Mie_lag_feilfritt_desverre disker laget …Det var deilig å kunne avslutte med en snillere bane, som en god trening når man avslutter med en motivasjonsrunde
Jeg er fornøyd med konkurranseåret som har vært 🙂 Vi har levert mye bra sammen alle tre og vi har funnet ut av MYE som vi må bli enda bedre på. Så nå er det bare å bruke vinteren godt til momenttreninger samt få befestet det som befestes må!
🙂
Det er lett å se at Mie syns det er dritkult !!! Hun er morsom å se på!
Så herlige bilder,gratulerer med vell gjennomført 😀
Ikke sikker på jeg synes lagbanen var så snill at jeg ville kalle den en motivasjonsbane, så bra gjennomført!
Vilket härligt slalom hon har!! 😀