Først en liten video fra torsdagens Vimsetrening
Vims er en nytelse å trene og nå gleder jeg meg stort til å debutere med henne. Det blir på Värmtländsrallyet i juli 🙂 Da har jeg meldt henne på alle løpene siden det er så billig (hint hint til norske klubber) og tar de fire dagene som skikkelig konkurransetrening. Gleder meg til å oppleve henne i konkurransesammenheng. Hun er pr dags dato ikke klar for felt i baner enda men mye kan skje frem til juli. Hvis hun ikke blir klar bruker jeg vår tid i banen til å trene på den som banene inviterer til.
Romerrrikstevnet
For ett flott stevne det var 🙂 Takker og neier for super informasjon i forkant og strålende gjennomført underveis. Og når vi da i tillegg blir belønnet med supert sommervær var det det jo rett og slett strålende.
Mie ble overlykkelig da hun skjønte at hun skulle få konkurrere igjen og hun hadde det supermorsomt på alle fem løpene sine.
Liz sine løp
Veldig tydelig at Mie hadde det kjempemorsomt på løpene sine 🙂 Liz ser ikke ut til å være klar for å pensjoneres ennå, og Vims ser veldig startklar ut…. – greier du alle tre?.
hm … Vims kom i hus ett år før planlagt så jeg har en liten utfordring nå ja 🙂 Trenger at klubbene er flinke med å publisere planlagt ringoppsett før påmeldingsfristene så kan jeg planlegge hvilke hunder jeg skal melde på 🙂
Blir så stolt av å se på unge flinke Vimsen,gleder meg antagelig like mye til debyen som deg,hehe 😀
Flinke Mie,hun er vel ingen liten DIVA for ingenting!!
Syntes det kokte både her og der med Liz og armene dine var som et helikopter,det er jo forståelig når det går så himla fort!!
Vi tar to snikdebuter før den skikkelige debuten i juli 🙂 Gleder meg stort 🙂